Aktualności
Firma ENERTECH realizuje dostawę stacji PZO, rozdzielnic nn oraz szaf automatyki BMS na Stadion Legii w Warszawie. W chwili obecnej trwają prace związane z uruchomieniem etapu I. Przedstawiamy Państwu link do strony Klubu Piłkarskiego Legii Warszawa z testów uruchomienia oświetlenia. Na filmie zaprezentowane też są dostarczane przez nas rozdzielnic. Obiekt realizowany jest w oparciu o aparaturę Schneider Electric. W część PZO zastosowane zostały rozdzielnic SM6, RM6 oraz transformatory Trihal. Rozdzielnice główne zbudowane zostały w oparciu o zespół szaf rozdzielczych typu Prisma Plus P, w których zainstalowane zostały automatyki SZR sterujące zarówno pracą wyłączników głównych, zrzutem obciążenia jak i praca równoległą agregatów z siecią elektryczną.

Nowy Stadion Legii - Wieczorne testy oświetlenia. Zapraszamy do obejrzenia materiału video w którym prezentujemy środowe testy oświetlenia. W środę 8.04.2010 o 20 nad stadionem przy Łazienkowskiej pierwszy raz po zamontowaniu rozbłysły lampy oświetleniowe. Życzymy miłego oglądania.

Firma ENERTECH jest dostawca stacji PZO, szynoprzewodów oraz głównych rozdzielnic na QUATTRO BUSINNES PARK w Krakowie (http://www.buma.com.pl/quattro/). Będzie to nowoczesny kompleks biurowy klasy A zlokalizowany w centrum Krakowa o powierzchni użytkowej do wynajęcia 48 800 m2. Część Zakładu Energetycznego zostanie zrealizowana w oparciu o rozdzielnice pierścieniowe typu RM6. W stacja PZO zastosowana rozdzielnica ŚN typu SM6 z zabezpieczeniami typu SEPAM, na których zrealizowana zostanie automatyka SZR. Główne rozdzielnice nn zostaną zasilone poprzez szynoprzewody KTA i powstaną na bazie szaf Prisma Plus P. Całość prac zostanie zrealizowana w II kwartale tego roku.
W roku 2010 nasza firma dostarczy na obiekt Sterlinga Business Center (http://www.hines.pl/hines_inwestycje_detail.php?select=sterlinga&lang=pl&city=lodz) komplet rozdzielnic elektrycznych nn. Sterlinga Business Center to 13 300 mkw. powierzchni biurowej klasy A, rozmieszczonej na 9 kondygnacjach. Obiekt zostanie zrealizowany w oparciu o system szaf rozdzielczych XVTL oraz Profi Line produkcji EATON/Moeller Electric. Całość ostaw zostanie zrealizowana w III kwartale bieżącego roku.